hypotéka na družstevní byt hypotéka na družstevní byt hypotéka na družstevní byt hypotéka na družstevní byt hypotéka na družstevní byt hypotéka na družstevní byt hypotéka na družstevní byt hypotéka na družstevní byt
Výše hypotéky (celé koruny):
Doba splatnosti (celé roky):
Úroková sazba (aktuální sazby zde):
Výsledná splátka:

HYPOTÉKA NA DRUŽSTEVNÍ BYT - PODKLADY

S důvěrou se na nás obraťte. Hypoteční makléř Vás seznámí s potřebnými podklady, se vším Vám poradí a většinu „papírování“ vyřídí za Vás. Zajistí pro Vás (mimo jiné) znalecký odhad nemovitosti, což je jeden z nejdůležitějších podkladů požadovaný hypoteční bankou. Níže naleznete orientační přehled dokumentů, které budete potřebovat při žádosti o hypotéku na družstevní byt.

Hypotéka na družstevní byt – v případě hypotéky se zástavnou jiné nemovitosti

-nájemní smlouva stávajícího družstevníka (některé banky navíc požadují potvrzení družstva, že stávající družstevník nemá vůči družstvu žádné závazky), -smlouva (nebo budoucí smlouva) o převodu členských práv a povinností, -list vlastnictví k zastavované nemovitosti, nabývací tituly, snímek z katastrální mapy, znalecký odhad, list vlastnictví k bytovému domu, kde se nachází bytová jednotka.

Dále budou potřeba podklady týkající se Vaší bonity, žádost o úvěr a kopie dvou Vašich identifikačních průkazů.

Hypotéka na družstevní byt – v případě pozdějšího převodu bytu do osobního vlastnictví:

-nájemní smlouva stávajícího družstevníka (některé banky navíc požadují potvrzení družstva, že stávající družstevník nemá vůči družstvu žádné závazky), -potvrzení družstva, že se bytová jednotka nejpozději do určitého data (většinou nejpozději do 1 roku, max. 18 měsíců) převede do osobního vlastnictví, smlouva (nebo budoucí smlouva) o převodu členských práv a povinností, -znalecký odhad, kde bude uvedena zástavní hodnota, kterou bude mít byt po převodu do osobního vlastnictví, -tzv. Prohlášení vlastníka (právně vymezuje bytovou jednotku v domě): v některých bankách požadují již zapsané Prohlášení (pak stačí pouze výpis z katastru nemovitostí), některé banky akceptují i ještě nepodané Prohlášení. Jedna banka nepožaduje ani nepodané Prohlášení vlastníka, -snímek z katastrální mapy.

Dále budou potřeba podklady týkající se Vaší bonity, žádost o úvěr a kopie dvou Vašich identifikačních průkazů.

Hypotéka na družstevní byt – bez možnosti zastavit jinou nemovitost a bez možnosti pozdějšího převodu do osobního vlastnictví:

-nájemní smlouva stávajícího družstevníka, -smlouva (nebo budoucí smlouva) o převodu členských práv a povinností.

Dále budou potřeba podklady týkající se Vaší bonity, žádost o úvěr a kopie dvou Vašich identifikačních průkazů.

Jméno:
E-mail:
Mobil:
Město:
Vzkaz:
Datum a čas:
Výse hypotéky :
Preferovaná splatnost hypotéky (max. do 70 let věku):
Platil(a) jste vždy řádně své splátky:
Varianta hypotéky:
Váš-email:
HYPOTÉKA NA POZEMEK HYPOTÉKA NA REFINANCOVÁNÍ HYPOTÉKA NA DŮM HYPOTÉKA NA BYT HYPOTEČNÍ KALKULAČKA NOVOSTAVBY PRAHA
hypotéka na družstevní byt