hypotéka na družstevní byt hypotéka na družstevní byt hypotéka na družstevní byt hypotéka na družstevní byt hypotéka na družstevní byt hypotéka na družstevní byt hypotéka na družstevní byt hypotéka na družstevní byt
Výše hypotéky (celé koruny):
Doba splatnosti (celé roky):
Úroková sazba (aktuální sazby zde):
Výsledná splátka:

HYPOTÉKA NA DRUŽSTEVNÍ BYT - SE ZÁSTAVOU JINÉ NEMOVITOSTI

Družstevní byt nelze použít jako zástavu pro hypoteční banku, protože většinou je téměř nemožné získat souhlas družstva se zřízením zástavy. Je však možné zastavit jinou nemovitost v osobním vlastnictví (například dům či byt příbuzných apod.). V takovém případě jsou podmínky hypotéky na družstevní byt velmi podobné, jako v případě koupě bytu do osobního vlastnictví.

Pokud někdy později dojde k převodu družstevního bytu do osobního vlastnictví, je možné tento byt zastavit a původně zastavenou nemovitost uvolnit.

Hypotéky na družstevní byt mívají standardní parametry – minimální věk žadatele je 18 let, maximální splatnost bývá 30 let (maximálně však do věku 70 let). Maximální výše hypotéky je omezena bonitou klienta a hodnotou zástavované nemovitosti. Je tak možné, aby hypotéka na družstevní byt byla až do výše 100% kupní ceny.

Která hypotéka na družstevní byt bude nejlépe vyhovovat Vašim potřebám? Nejrychlejší a bezplatná konzultace je pro Vás dostupná každý den na telefonním čísle
608 444 080.

Jméno:
E-mail:
Mobil:
Město:
Vzkaz:
Datum a čas:
Výse hypotéky :
Preferovaná splatnost hypotéky (max. do 70 let věku):
Platil(a) jste vždy řádně své splátky:
Varianta hypotéky:
Váš-email:
HYPOTÉKA NA POZEMEK HYPOTÉKA NA REFINANCOVÁNÍ HYPOTÉKA NA DŮM HYPOTÉKA NA BYT HYPOTEČNÍ KALKULAČKA NOVOSTAVBY PRAHA
hypotéka na družstevní byt