hypotéka na družstevní byt hypotéka na družstevní byt hypotéka na družstevní byt hypotéka na družstevní byt hypotéka na družstevní byt hypotéka na družstevní byt hypotéka na družstevní byt hypotéka na družstevní byt
Výše hypotéky (celé koruny):
Doba splatnosti (celé roky):
Úroková sazba (aktuální sazby zde):
Výsledná splátka:

HYPOTÉKA NA DRUŽSTEVNÍ BYT - BEZ MOŽNOSTI JINÉ ZÁSTAVY A BEZ PŘEVODU DO OV

Pokud neexistuje nemovitost, která by mohla sloužit k zajištění hypotéky na družstevní byt a pokud není možný pozdější převod do osobního vlastnictví, možnosti financování jsou velmi limitované. Je potřeba vybírat mezi úvěry, které nevyžadují zástavu nemovitosti.

Pro nízké částky lze použít úvěr ze stavebního spoření nebo jiný účelový úvěr (neúčelové úvěry bývají zbytečně dražší).

Úvěry ze stavebního spoření vyžadují zástavu nemovitostí až od určité výše. Maximální částka úvěru bez zajištění se liší v různých stavebních spořitelnách a záleží na tom, jestli jste pro spořitelnu nový klient nebo jestli již spoříte déle. Pro nové klienty bývá maximum kolem 150 tisíc na osobu, pro klienty spořící déle je částka na osobu vyšší. Celkovou výši úvěru je možné navýšit zapojením ručitelů.

Obdobné limity bývají také u účelových úvěrů – např. „Půjčka na lepší bydlení“ nabízí pro nové klienty 150 tisíc, pro klienty banky až 300 tisíc na osobu. Opět je možné zapojit více osob a navýšit tak celkovou částku.

Kombinací vhodných úvěrů (například několik úvěrů od různých stavebních spořitelen) a zapojením více osob je možné „poskládat“ potřebnou částku.

Jaký úvěr na družstevní byt bude nejlépe vyhovovat Vašim potřebám? Nejrychlejší a bezplatná konzultace je pro Vás dostupná každý den na telefonním čísle
+420 608 444 080.

Jméno:
E-mail:
Mobil:
Město:
Vzkaz:
Datum a čas:
Výse hypotéky :
Preferovaná splatnost hypotéky (max. do 70 let věku):
Platil(a) jste vždy řádně své splátky:
Varianta hypotéky:
Váš-email:
HYPOTÉKA NA POZEMEK HYPOTÉKA NA REFINANCOVÁNÍ HYPOTÉKA NA DŮM HYPOTÉKA NA BYT HYPOTEČNÍ KALKULAČKA NOVOSTAVBY PRAHA
hypotéka na družstevní byt